Шановні покупці, Ви маєте можливість вибирати і замовляти товари на сайті магазину «SnamiPlus» цілодобово, сім днів на тиждень. Обробка замовлень проводиться менеджерами магазину Пн-Чт: з 9:00 до 18:00 та Пт: з 9:00 до 17:00. После прийняття від Вас замовлення з Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер:

  • Підтвердить прийняття замовлення;
  • Підтвердить ціну і наявність товару на складі;
  • Погодить час і місце отримання товару.

Ми намагаємося максимально полегшити вибір продукції, її замовлення, і отримання необхідного товару Покупцем. Магазин «SnamiPlus» здійснює доставку покупок по всій території України!

Весь товар перед відправкою перевіряється на комплектність і відсутність механічних пошкоджень. Покупець зобов'язаний перевірити цілісність упаковки товару, його комплектність і відсутність механічних пошкоджень в момент отримання. У разі виявлення недоліків, повернути товар.

Оплата

Оплатити обраний Вами товар в нашому магазині можна різними способами:

  • Готівкою - оплата можлива при отриманні в нашому магазині. Разом з товаром Ви отримуєте товарний чек, що підтверджує оплату. Оплата проводиться - в національній валюті.
  • Переказ на картку - оплата можлива при отриманні в нашому магазині. Разом з товаром Ви отримуєте видатковую накладну, що підтверджує оплату. При оплаті цим способом оплачується додатково 1% (послуги банку) від суми покупки.
  • Наложений платіж - Ви оплачуєте товар при отриманні. При цьому виді оплати, крім оплати за доставку товару, Ви також оплачуєте відсоток за пересилку грошей. (Товари вартістю до 300 грн, відправляються тільки по передоплаті)
  • Безготівковий - Ви робите замовлення, з Вами зв'язується наш менеджер і виставляє рахунок. Ви проводите оплату рахунку і повідомляти нас про це. При надходженні грошей - проводиться відвантаження товару. Обов'язково зв'яжіться з менеджером для резервування товару і вибору зручного для Вас способу доставки.

Отримання покупки

При наявності претензій до зовнішнього вигляду і комплектності товару ви можете відмовитися від його отримання. Включення і перевірка працездатності техніки вами повинні проводитися тільки після уважного вивчення інструкції з експлуатації. Техніка, яка не потребує спеціальної установки, перед включенням повинна бути витримана при кімнатній температурі не менше двох годин.

Доставка

Термін виконання замовлення по Україні від 1 до 3 днів і може змінюватися, якщо товар очікується на складі, і узгоджується додатково з покупцем.

Ви можете забрати самостійно товар з магазину «SnamiPlus» за адресою:
м. Київ, вул.М.Тимошенко 21, корпус 12-А (метро Мінська)

Доставка товару по території України здійснюється за допомогою транспортної компанії: "Нова пошта". (Після відправки вантажу з Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер і повідомить номер багажної декларації, а також дату прибуття замовлення у Ваше місто).  Отримати товар ви можете тільки по пред'явленню паспорта. 

Вартість доставки по Україні оплачує покупець, розраховується вона за діючими розцінками компанії, що здійснює доставку:
"Новая почта" - служба доставки, вантаж доставляється в офіс компанії "Нова пошта" у Вашому місті. Дізнатися, де знаходиться офіс компанії Нова пошта у Вашому місті Ви можете, переглянувши сайт www.novaposhta.ua  

«Пункт передачі» - послуга, яка дозволяє відправнику залишити відправлення в відділенні «Нова пошта» з подальшою передачею відправлення отримувачу в цьому ж відділенні.

Можливість передати і отримати відправлення в день замовлення

Послуга надається за типом «Відділення-Відділення» (в даному випадку відділення №306)

Тариф на послугу включає в себе оформлення та зберігання без додаткових платежів протягом 5-ти робочих днів відділення (крім неділі, неробочих і святкових днів)